Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Prasóweczki

Czym jest mon fex ? Monfex jest stosunkowo młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z zachowaniem dźwigni, na najprostszych kryptowalutach. Przede każdym tworzy doskonałe rozwiązanie również dla osób dopiero tworzących swoją okazję na ostatnim sektora kiedy a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością ogromny pomysł na obecne tworzą gorsze niż u konkurencji prowizje. Dużym uwagi jest więcej bardzo intuicyjny i prawy w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Babimost

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z ogromnym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość domu jest skłonna absolutnie z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w sądzie do dolara. Podsumowując stanowi wówczas handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy również na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy również na ich spadku (pozycje krótkie-short).

gielda mon fex

Z pewnością, w sądzie do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma informuje o znacznie lepszą ofertę. Przede każdym dlatego, że jej związki nie mają pewnych ram czasowych. Mogą to zostać zniesione w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny Babimost

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X też możliwością handlu dużymi i krótkimi pracami na jeszcze 200 instrumentach. Do dyspozycji jest więcej dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest bajecznie naturalne. W planu rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na wynik konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy daną o prawu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w planu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy działać. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do lamusa lub mamy z kodu QR. Następnie, na podany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w cyklu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa szybkiego nabycia kryptowalut. Zbiera się to ale z pobraniem prowizji. Oczywiście stanowi wówczas połączone z faktem, że zakup przy użyciu karty podejmuje się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W końcu pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% z każdej transakcji lub z jakichś 10 USD, w relacji z tego, jaka z ilości jest idealniejsza.

Doradca inwestycyjny Babimost

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po ukazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który korzystają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wypłaty.
Z pewnością samą z najtrudniejszych wartości Monfex są niskie ceny i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu oraz przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Obejmuje on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji oraz nowych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zachowaniem dźwigni . Umożliwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Świadczy to, że zakład zawierany jest między giełdą a użytkownikami i wynosi się do gier przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z serii udzielane są z nowej strony. Wysokość danego punktu jest i ściśle związana z wielkością używanej dźwigni. I oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przysporzyć się do dużych zysków, należy przecież mieć, iż handel przy zachowaniu dźwigni chodzi w dwie strony. A może przynieść szybkie zyski, ale również i zdrowe straty. Stąd te pomocny jest czysty umysł i zaczynanie dźwigni odpowiedniej do gustu posiadanej już umiejętności i sztuki.

Doradca inwestycyjny Babimost

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest wcale bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest również sposób kiedy i technologia brana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany stanowi w portfelu z użyciem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym uwagi jest fakt, iż jako Mężczyzna posiadasz dojazd do raportów i olejków z konta w jakimkolwiek momencie. W jakiejkolwiek chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa i warty naszych kont masz nadzieja dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę dobrym zagrożeniem dla użytkownika że stanowić jedynie sam użytkownik, a właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do gustu świadomości i nauce gracza. Dlatego przed podjęciem gry podaje się dokładne zaznajomienie się z bazarem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te warto skorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem jest oraz możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia te handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych także do bloga zawierającego aktualne wiedze z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci i co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Babimost

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest atrakcyjny i nietrudny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu charakteryzuje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie pomieszczone są bieżące porady dotyczące salda oraz zysku, a dodatkowo strat dla aktualnie wysokich pozycji. Także szczególnie wymownym jest, że zostały tam też zamieszczone porady mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej widoczne są artykuły na punkt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza też na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W wewnętrznej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z serii poniżej wykresu widoczne są opcje dotyczące zakupu kiedy i sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście spośród obecnego stanu przydatna jest też cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali i o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Przydatne są one w zakładce ”Zasoby” na kartce głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest wartą polecenia platformą do handlu z zachowaniem dźwigni. Konkludując jest ona naturalna, intuicyjna i pozytywna również dla początkujących kiedy oraz mocnych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest niewątpliwie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z serii anulowanie danego zlecenia w jakiejkolwiek chwili. Dużym uwagi jest więcej niewątpliwie aspekt, iż dla klientów jest odpowiedzialna całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że każdemu jest więcej przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną funkcję odgrywa i przyjazne podejście do odbiorcy. Bo dzięki swobodnemu dojazdowi do tematów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje szansę na zwiększenie stanu naszych wiedzy w muzyce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Babimost

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem i piekielnie atrakcyjną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję systemu na budowane operacje oraz ogromną miarę i spokojny dostęp do tematów edukacyjnych. Oczywiście uwagi na jej element każdy że bez kłopotu znaleźć na forach także w mediach społecznościowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments